Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                                                             HUNTER

 

možné rasy:Orc, Tauren, Trol, Trpaslík, Noční elf
výhody:Může zkrotit všechna zvířata
-Výborný na boj z dálky

-Dobrý v zastavení nepřítele na útěku
-Umí efektivně na sebe nalákat nepřátele, aby neútočili na celou družinu
-Má výborné pasti, které dokážou ublížit, zpomalit, anebo dokonce zastavit nepřítele

nevýhody:-Není silný na boj z blízka
-Má tzv. "Dead Zone" (Mrtvou Zónu) když je nepřítel na střelbu moc blízko, ale ještě na něj nedosáhne zbraní na blízko.
-Nedokáže léčit ani sebe, ani jiné hráče

Co je důležité umět:
- Musí si nepřátele s pomocí zvířete držet dále od těla
- Musí se naučit jak zkrotit a starat se o zvíře

 

Hlavní vlastnosti: Agility, Spirit, Intellect, Stamina

Základní zbraňové odbornosti: Neozbrojený boj, Jednoruční sekery nebo Dýky, Pušky nebo Luky

Pokročilé zbraňové odbornosti: Pěstní zbraně, Kuše, Kopí, Hole, Jednoruční meče, Obouruční meče, Vrhací zbraně, Obouruční sekera

Třídy brnění: Cloth, Leather, Mail(pokročilé)

tabulka:

Strength Agility Stamina Intellect Spirit Health Mana
Dwarf 22 19 24 19 20 86 84
Night Elf 17 28 20 20 21 46 85
Orc 23 20 23 17 24 76 82
Tauren 25 18 23 15 23 76 80
Troll 21 25 22 16 22 66 81

Huntrovy peti

Peti jsou klíčová část povolání huntra. Poté co hunter získá nějaké zkušenosti, může se naučit ochočování divokých zvýřat Azerothu. Za použití ochočovacího kouzla si hunter může v přírodě vybrat zvíře a proměnit ho ve věrného společníka. Huntrův pet může útočit na jeho cíle a zaměstnávat je, zatímco hunter používá útok na dálku.

Hunter musí udržovat svého peta šťastného, nebo ho opustí, případně na něj dokonce zaútočí. Huntruv pet má indikátor štěstí, který se zobrazí po kliknutí na ikonku bestie. Při boji jeho štěstí klesá, ale může být obnoveno pravidelným krmením. Téměř každá příšera zvířecího typu může být ochočena a proměněna v peta. Po získání nového peta ho můžeš trénovat v nových schopnostech, které získáš s jeho schopností trénování.

Když najdeš nového peta, kterého si chceš ochočit, můžeš ustájit svého současného, takže máš z petů na výběr, když cestuješ po světě. Současně tě může doprovázet pouze jeden pet. Když není pet s tebou je držen ve stájích, které můžou být nalezeny ve většině hlavních měst.

legenda:Azeroth je domovem velké škály zvířat. Od Lordaeronu až po Kalimdor můžete potkat různé druhy zvířat. Některá jsou přátelská, jiná zas divoká a agresivní, ale všechna sdílejí jednu stejnou vlastnost. Všechna tato zvířata jsou zvláštně propojená s Huntery. Hunteři stopují, zabíjejí a umí si zkrotit každé zvíře, které najdou v divočině. Jejich filozofií je tvrzení, že jejich zbraně a jejich zvířata jsou jedinými stejnými přáteli.

Vlastnosti povolání

Hunter je bojová třída, jako rogue a warrior, ale tam kde tyto povolání spoléhají na boj na blízko, hunter spoléhá na dalekonosnou sílu. Má schopnost kouzlení, ale huntrova kouzla jsou podpůrná, používaná k vylepšení huntrových přirozených schopností.

Na doplnění svých útoků na dálku má hunter množství kouzel, které vylepší jeho pušku nebo luk o větší ničivost, postupné zraňování nebo jiné magické efekty.

Hunter má také unikátní sadu buffů, které může vyvolat pouze na sebe a nazývající se aspecty. Tyto kouzla napodobují rysy určitých zvířat. Například aspect geparda navýší huntrovu rychlost pohybu, zatímco aspect opice zvýší schopnost uhýbání(dodge).

Jako beastmaster (pán zvířat) má hunter také výběr kouzel na jejich kontrolu spolu s kouzly na vylepšení svého zvířecího peta.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

de to ale ty nevihody to eni pravda

(jfkawjflajwfd, 6. 1. 2009 20:18)

hele mas to husty ale mas to na hovno nikdo ti sem nechodi